ПУБЛІКАЦІЙНА ЕТИКА

ПРОЦЕС РЕЦЕНЗУВАННЯ

АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ СТАТТЕЙ

ПОДАТИ СТАТТЮ

ВАРТІСТЬ ПУБЛІКАЦІЇ

Розміщення журналу «Біологія тварин» у міжнародних наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах:

ic logoIndex Copernicus (Польща) – міжнародна наукометричних база (Index Copernicus Journals Master List). Даний сайт містить індексування, ранжування і реферування журналів, а також є платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проектів. 

gslogoGoogle Scholar – безкоштовна пошукова система по повних текстів наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Проект працює з листопада 2004 року, спочатку в статусі бета-версії. Індекс Google Scholar включає дані з більшості рецензованих онлайн журналів найбільших наукових видавництв Європи та Америки (посилання).

  

cr2CrossRef – це об’єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти тощо) з тисяч наукових та професійних видавців по всьому світу (посилання).

  

WorldCat Logo WorldCat – найбільша у світі бібліографічна база даних, яка створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center (посилання).

 

 Національnbuvна бібліотека імені В.І.Вернадського – найбільша бібліотека України. Входить до числа двадцяти найбільших національних бібліотек світу. Головний науково-інформаційний центр України.

 

 

 Open Ukrainian Citation Index (OUCI) — це українська пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.

gslogo

ICLOGO

cr

nbuv

ouci0

WorldCat Logo

oa

Search