cover
Наукове фахове видання категорії Б в якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії, галузь наук: біологічні, сільськогосподарські, ветеринарні; спеціальності091 - Біологія; 204 - Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; 211 - Ветеринарна медицина; 212 - Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза.
Рік заснування: 1998
ISSN: 1681-0015 (друкована версія), 2313-2191 (онлайн-версія)
Періодичність: 4 рази на рік
Мова видання: українська, англійська
Головний редактор: Салига Юрій Тарасович
Науковий редактор: Вудмаска Ігор Васильович
Відповідальний секретар: Судин Катерина Юріївна
Адреса редакції: Інститут біології тварин НААН, вул. В. Стуса, 38, м. Львів,79034, Україна, тел: +380-32-260-07-95, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тематика журналу: фізіологія і біохімія, ветеринарна медицина, живлення та годівля, розведення і селекція тварин, морфологія, клітинна та молекулярна біологія, імунологія, генетика, екологія і токсикологія, цитологія, мікробіологія та біотехнологія; огляди актуальних проблем біології; методичні роботи, в яких описано нові або вдосконалені методи досліджень; статті з історії біологічної, ветеринарної та сільськогосподарської наук, що висвітлюють еволюцію ідей, виникнення і розвиток наукових шкіл або присвячені творчим портретам учених; дискусійні статті рецензій на нові книги та на журнальні публікації; наукова хроніка.

Search