Журнал «Біологія тварин» індексується у міжнародних наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах:
-
Міжнародна система сільськогосподарської науки і техніки. З 1974 року Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) надає підтримку своїм країнам-членам, щоб зробити їхні результати досліджень видимими та доступними через Міжнародну систему сільськогосподарської науки та технологій (AGRIS); одна з найповніших пошукових систем харчової та сільськогосподарської наукової літератури, що забезпечує безкоштовний доступ до мільйонів бібліографічних записів 118 різними мовами.
-
це комплексна платформа прикладних наук про життя, яка включає всі бази даних і колекції CABI, включаючи CAB Abstracts, Global Health і VetMed Resource. Він містить понад 15 мільйонів записів, що охоплюють різноманітні наукові дисципліни, включаючи сільське господарство, ветеринарію, здоров’я людини та харчування. Індексовані ресурси включають статті в журналах, розділи книг, книги, тематичні дослідження, матеріали конференцій та іншу сіру літературу з 1910 року до сьогодні.
-
одна з найбільших і найдавніших наукових бібліотек Великої Британії. Окрім своїх фізичних колекцій, UL надає доступ до десятків мільйонів електронних статей, книги, журнали, партитури та інші електронні ресурси.
-
офіційне агентство з реєстрації цифрових ідентифікаторів об’єктів (DOI) Міжнародного фонду DOI. Система цитування CrossRef заснована у 1999 році як спільне зусилля видавців наукової літератури, щоб уможливити стійку мережу посилань між академічними електронними журналами. Сьогодні система налічує понад 75 млн. журнальних статей та інших праць (книги, дисертації, технічні звіти тощо) з тисяч наукових та професійних видавців по всьому світу. Ця служба не зберігає повні тексти наукових публікацій, але містить інформацію про зв’язки публікацій через технологію Digital Object Identifier (Crossref DOI), а також метадані цих наукових матеріалів. Завдяки системі CrossRef дослідники можуть використовувати функціональність рівня глобального науково-видавничого середовища.
-
міжнародний мультидисциплінарний каталог журналів відкритого доступу. Містить понад 10000 назв наукових журналів та метадані статей цих журналів. Каталог прагне охопити усі відкриті наукові журнали, що дотримуються загальних принципів якості наукових видань, і тим самим сприяти їх поширенню, використанню та популяризації руху Відкритого доступу.
-
бібліотека електронних журналів заснована в 1997 році Університетською бібліотекою Регенсбурга у співпраці з Університетською бібліотекою Технічного університету Мюнхена. Містить список усіх ліцензованих або вільно доступних журналів у системі бібліотек Гамбурзького університету. EZB пропонує швидкий, структурований і стандартизований доступ до наукових повнотекстових журналів у всіх предметних областях.
-
Європейський університетський інститут (EUI), розташований у Флоренції, Італія, є європейським дослідницьким університетом для аспірантів та докторантів, що спеціалізується на соціальних та гуманітарних науках. Заснований у 1972 році країнами-засновницями Європейського Союзу, ЄУІ є міжурядовою організацією, що забезпечує поглиблену академічну підготовку та передові дослідницькі можливості в галузі економіки, історії, права, політичних і соціальних наук та інших галузях.
-
центральна бібліографічна база даних для записів про назви та право власності на поточні колекції в Німеччині та Австрії, наприклад, із професійних журналів , журналів і газет . ZDB зберігає записи майже всіх німецьких наукових бібліотек та багатьох інших публічних бібліотек і є у вільному доступі в Інтернеті. Базою даних журналу керує Державна бібліотека Берліна (SBB) у співпраці з Німецькою національною бібліотекою (DNB), яка відповідає за підтримку технічної системи та подальший розвиток. На європейському рівні доступ до оцифрованих газет постійно розширюватиметься.
-
безкоштовна пошукова система повних текстів наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Проєкт запущено в листопаді 2004 року. Індекс Google Scholar охоплює дані з більшості рецензованих онлайн-журналів найбільших наукових видавництв Європи та Америки.
-
міжнародна наукометрична база (Index Copernicus Journals Master List), заснована у 1999 році в Польщі. Сайт пропонує можливість індексування, ранжування і реферування журналів, а також є платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проєктів.
-
бібліографічний каталог наукових праць, авторів та установ, доступний у режимі відкритого доступу , названий на честь Олександрійської бібліотеки . Він почав працювати в січні 2022 року компанією OurResearch як наступник ліквідованого Microsoft Academic Graph . OpenAlex конкурує з комерційними продуктами, такими як Web of Science від Clarivate або Scopus від Elsevier , і доповнюється інструментами Bibliometrics та API .
-
українська пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, котрі використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують ініціативу відкритих цитувань (Initiative for Open Citations).
-
база даних наукових робіт розробляється і підтримується видавництвом відкритого доступу MDPI. Це повна безкоштовна база даних для вчених, що використовують новий метод співставлення даних та індексації наукових матеріалів.
-
всесвітня мережа бібліотечних матеріалів і послуг. Була запущена у 1998 році американською неприбутковою організацією Online Computer Library Center ( OCLC Inc.)., сьогодні її спільними зусиллями творять десятки тисяч установ, здебільшого бібліотек. Система WorldCat орієнтована на бібліотекарів для каталогізації та пошуку, а також на широкий загал.
-
найбільше книгосховище і головний науково-інформаційний центр України . Входить до двадцяти найбільших національних бібліотек світу. Містить фонд електронних ресурсів.